اخبار > جلسه کارگروه ارزیابی تجاری سازی محصولات شرکت های فناور

اطلاعیه ها
آخرین اخبار


  چاپ        ارسال به دوست

تخصیص تسهیلات به شرکت های فناور

جلسه کارگروه ارزیابی تجاری سازی محصولات شرکت های فناور

 

مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه مازندران، حمایت از صاحبان ایده نو و استقرار واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان را در اولویت وظائف خود قرار داده است.


واحدها در صورت استقرار در مرکز رشد، می‌توانند ضمن هم افزایی و قرار گرفتن محققین در یک فضای توسعه فناوری با امکان تبادل افکار مستمر با دیگر محققین و مؤسسات فناوری و حمایت‌های مالی و علمی، بهره‌مندی از خدمات اداری، انواع معافیت‌ها، از مزایای استفاده از تسهیلات نیز، بهره‌مند شوند.

در راستای حمایت مالی از شرکت های فناور و کمک به فروش و تجاری سازی محصولات تولیدی و خدمات شرکت ها، دومین جلسه کارگروه ارزیابی تجاری سازی محصولات تعدادی از شرکتهای مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه به صورت مجازی با حضور مدیرکل دفتر کسب و کار نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کارشناسان آن معاونت، نماینده پارک علم و فناوری استان، نماینده صندوق پژوهش و فناوری استان، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، مدیر مرکز رشد و معاون مرکز،  روز دوشنبه مورخ 22 دی ماه و متعاقب آن درتاریخ 7 بهمن ماه برگزار گردید.

در این جلسه از شرکت های متقاضی اخذ تسهیلات مصاحبه به عمل آمده و سعی گردید از ظرفیت ایجاد شده در قالب تسهیلات و سایر حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سایر مبادی ذیربط حداکثر استفاده به عمل آید.

در نتیجه بررسی درخواست ها، مبلغ دویست و نود میلیون تومان، تسهیلات به متقاضیالن واجد شرایط (سازه ایده آل دریایی کاسپین، پیشگامان نوین مهرداد صنعت زمان و نهر همای رویش)، تخصیص یافت.


Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4


١٠:٥٣ - 1399/11/11    /    شماره : ٢٧٨٧٩    /    تعداد نمایش : ١٠٦خروج